У саду і на
городі – бібліотека стане у пригоді
Все більше людей повертаються до городництва і садівництва. Це пов’язано не лише з любов’ю до землі, але й із подорожчанням продуктів харчування по-перше, а по-друге
працюючи на землі людина заспокоюється, знаходить психологічну рівновагу. Відволікається від страшних подій війни.
І звичайно тут, як в любій справі є аси і початківці. Тож для всіх них бібліотека стане у пригоді.
З усіма питаннями, що стосуються овочівництва, садівництва, бджільництва і вирощування квітів радимо вам звертатися у нашу Смолінську Публічну бібліотеку. Де у відділі «Сільське господарство» ми можемо запропонувати вам популярну та науково-популярну галузеву літературу.
А поки що декілька порад для тих, хто вирощує смородину.
Прості способи підвищити врожайність смородини
►Не забувати поливати. Звісно, необхідно враховувати кліматичні умови сезону. Перший – в кінці цвітіння (приблизно перша декада червня). Другий – у період росту зав'язей (третя декада червня). Третій – під час дозрівання ягід.
Вчасно годувати. Чорній смородині за сезон потрібно чотири підживлення. Перша - як тільки розпустилися бруньки: 2 ст. ложки аміачної селітри на 10 л води. Норма витрати – 1 відро на кущ. Друга – у середині червня: 1 ст. ложка сечовини, 1,5 ст. ложки суперфосфату та 0,5 ст. ложки сульфату калію на 10 л води. Норма витрати – 1 відро на кущ.
Третя – наприкінці вересня – на початку жовтня: 0,5 склянки суперфосфату та 2/3 склянки сульфату калію на 1 кущ. Четверта – наприкінці жовтня: 0,5 відра перепрілого гною під кущ.
Вирізати зайві гілки. Найбільше плодів у чорної смородини дозріває на дворічних та трирічних пагонах.
Можливо ви маєте свої власні секрети вирощування садових чи городніх культур, поділіться ними у коментарях. Будемо вдячні.
ХОРОШИХ ВАМ ВРОЖАЇВ. І НЕХАЙ ВАША ПРАЦЯ ПРИНОСИТЬ ВАМ ЛИШЕ РАДІСТЬ.
Немає коментарів:
Дописати коментар