неділя, 3 лютого 2019 р.


Кохання – воно або є, або його немає.
Любов - одне з найпрекрасніших почуттів людини. 
Любов вічна... Любов унікальна. Скільки існує людство, стільки існує і любов. Про любов складали і складатимуть, доки житиме на  планеті Земля людина,   вірші, поеми, романи.  Легенди про любов передаються із покоління в покоління. Цьому прекрасному почуттю не стають на заваді ні роки, ні соціальна нерівність, ні далекі відстані.
 Бувають різні люди, різні віки, різні мови,  і лише кохання єдине.  Про кохання написано багато, адже коли це почуття ззявляється, завмирає серце, тріпотить душа і кожному закоханому хочеться писати вірші, оспівувати свою любов.
Воно вогонь і лід.
Поезія і проза.
Воно, як пісня, без кінця та краю,
Що лине над безкраїми степами.
Як біг струмка, як грім і блискавиця.
Як зірка, квітка, що вража сміливця
Красою й простотою водночас.
Кохання – все, що було є і буде,
Воно зігріє вас у свята і у будні.
  Кохання… ніхто і ніколи не в змозі був до кінця пояснити, що ж це таке. Це велика загадка життя.
Кохання – воно або є, або його немає.
   На поетичному вечорі приуроченому до Дня всіх закоханих  «Час кохати», лунали зворушливі вірші  Лесі Українки, Ваиля Симоненка, Василя Стуса, Анни Ахматової, Дениса Давидова та ін.. Їх декламували учасники Клубу поезії.
Протягом вечора звучали пісні та музика  про кохання: вальс Грибоєдова «Осінній бал», вальс «Мі мінор», романс Не пробуджай, не пробуджай», Бориса Пастернака «Свеча горела на столе», романс «Черная роза» у виконанні Олександра Малініна …
    Своєрідну позитивну розрядку вніс конкурс «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я». Учасники конкурсу отримали фото відомих у всьому світі пар. Ці пари  і потрібно було  віднайти . Це завдання виявилося  не таким і складним для наших конкурсантів.
  Кохання вічне, та хай у кожного воно буде своє і неповторне.











Книги про ваше здоров’я

 
Бензель Л.В. Лікарські рослини у повсякденному харчуванні : Пряно-аромат. Рослини / Л.В.  Бензель, А.Р. Грицик, Т.Л. Олійник. - Л. : Піраміда, 2004. - 84 с.
Робота присвячена пряно-ароматичним і пряно-смаковим рослинам, які широко застосовуються в кулінарії і харчовій промисловості. Автори знайомлять читача з харчо-смаковими якостями прянощів і їх застосуванням для приготування різноманітних страв і харчових продуктів в домашніх умовах і промисловому виробництві.
Наведені дані про лікувально-профілактичні властивості прянощів і їх застосування для профілактики і лікування різноманітних захворювань.
Робота призначена для студентів медичних навчальних закладів, провізорів, лікарів і широкого кола читачів.
Вітаміноносні лікарські рослини: довідник / Ф.А. Могло, В.П. Попович, П.В. Олійник, Р.М. Шурин. - Львів : Світ, 1992. - 152 с.
У довіднику зібрано й систематизовано відомості про 115 лікарських рослин, які містять комплекс вітамінів, необхідних для нормальної життєдіяльності людського організму. Наведені синоніми та народні назви рослин, описано хімічний склад лікарської сировини, її фармакологічні властивості, правила заго­тівлі та зберігання. Подані способи виготовлення і застосуван­ня лікарських форм із вітаміноносних рослин, вивірені нашими предками та сучасною медициною.
Для лікарів-фітотерапевтів, косметологів, фармацевтів, а також широкого загалу читачів.
 
Геник С. Скарби здоров'я навколо нас / С. Геник. - Івано-Франківськ : Нова Зоря, 2002. - 680 с.
У нинішньому світі спокус заблукати дуже легко. Та кожному з нас хочеться щастя. Де воно, те відібране, добірне зерно істини, яке, засіяне навесні, дасть щедрий урожай? Українцям уже давно пора подумати про стан генофонду нації...
Хоч книга адресована передусім молоді, однак небай­дужі роздуми автора, професора, лікаря за фахом, про сенс буття, ненав'язливі поради щодо організації здорового спо­собу життя, засобів профілактики і лікування вже набу­тих захворювань стануть у пригоді читачеві будь-якого віку. Хто зважає на досягнення медичної науки, на досвід старших поколінь, традиції наших предків, той знайде
 по­трібні поради і відповіді у цій книзі.
Ільїна с.І. Здоров’я на вашому столі./ С.І.Ільїна.- 2-е вид., перероб.і доп..-К.: Здоров’я, 2000.-352с.
      Книга відомого лікаря –дієтолога Світлани  Ільїної   «Здоров’я на вашому столі» адресована всім, хто хоче бути здоровим і подолати недугу. Наші далекі предки набагато краще за нас знали навколишній рослинний світ, добре розумілися на лікарських властивостях рослин, уміли їх збирати, заготовляти, лікувати ними. Людина буде здоровішою, зробить своє життя щасливішим, якщо кожного дня буде споживати, те, що дарує їй Природа.
 Кархут В.В. Ліки навколо нас. / Кархут В.В. 4-е вид.-К.: Здоровя, 2001.-232с.
  Автор розповідає про найпоширеніші у медичній практиці лікарські рослини, дає ботанічний опис кожного виду, вказує райони та місця де вони ростуть, рекомендує способи обробки, зберігання та застосування їх. Окремий розділ присвячений ролі рослинних речовин у лікувальному харчуванні.  Наприкінці книги подано календар збирання  лікарських рослин.
Смик Г.К. Зелена аптека: цікаві оповіді про цілющі рослини / Г.К.Смик.-К.: Урожай, 1970.-239с.
  Цікаво, у формі  популярних оповідань, описано більше 50 видів  найбільш поширених  диких лікарських рослин, а також наведені свідчення про використання їх в народній і сучасній медицині. Подана коротка їх характеристика, умови їх зростання, поширення, хімічний склад і рекомендації до техніки збирання, сушіння і зберігання.
Хомин Б. Ключі здоровя – просто, надійно, доступно./ Б.Хомин.- Івано-Франківськ: ЛІК,2001.-52с.
  Лікування багатьох запальних хвороб: астми, бронхіту, кашлю, ангіни, запалення вуха, горла, носа, нирок, циститів, мастопатії, запалення суглобів рук та ніг, радикуліту,  пародонтозу, хронічного гастриту, грипу та інших недуг засобами  народної медицини  слов»ян та молитвами.  Лікування органів травлення очищенням  фізичним, духовним, фіто-препаратами та  гомеопатією.

Немає коментарів:

Дописати коментар