понеділок, 3 квітня 2017 р.

Сміхобалаганчик



Смійтесь, люди, на здоровя
Нам невідомо хто винайшов колесо, нам невідомо хто першим самотужки навчився добувати вогонь, але ми знаємо хто першим усміхнувся. Це була дитинка, немовлятко,  яке, мов ранкове сонечко, подарувало світлу усмішку своїй матусі. Так народився сміх.  Колесо і вогонь допомагали людям у побуті, сміх робив їх  добрими, уважними один до одного, об’єднував, додавав  здоров’я.  З часом люди навчилися жартувати, розповідати  дотепні історії,  що викликали сміх.
Звичай жартувати і обманювати один одного саме цього дня виник досить давно. За одними джерелами, історія Дня сміху бере свій початок ще з міфу про викрадення Прозерпіни, дочки богині Деметри, володарем підземного царства Аїдом. Говорять, що дівчина кликала на допомогу, але ці  звуки виявилися оманливими.  Інша версія говорить про те, що римляни щиро шанували божество сміху Risus, а відбувалося це після весняного рівнодення (23 березня). Ще існує думка, що День сміху виник  як результат перенесення  дати святкування  європейського  нового року, який раніше відзначали  наприкінці березня.
Та якби там не було, звичай жартувати, обманювати та веселитися цього дня був, є, і мабуть ще довго буде в багатьох країнах світу.
    Український гумор народжувався у народних іграх, народній розмові, у піснях, переказах, які були і є джерелом творчості наших українських сміхотворців.
       Наш національний гумор відрізнявся і відрізняється від гумору інших народів доброзичливістю, щирістю. Українцям більше притаманна усмішка, що виражає схильність до доброго сміху, ( а не посмішка), що відбиває глузування. Іронічне ставлення до когось.
     В наш зовсім нелегкий час, з масою проблем різного характеру дуже важко бути оптимістом та шукати позитив у чомусь. Але вірити в краще потрібно, і не тільки  вірити, але й вносити самому щось хороше та веселе в наше повсякденне життя. Як це зробили ми в бібліотеці . 


   Вечір – балаганчик  відкрила  літературна сторінка  «Гумор письменників України» . Учасники заходу зачитували улюблені твори Остапа Вишні. Гриця Гайового, Павла Глазового, Леоніда Куліша та ін.

      Нашу молодість неможливо уявити без кінофільмів і фільмів, а які прекрасні  були кінокомедії! Саме під девізом «Фільм, фільм, фільм!» і була побудована вся наступна програма.
А сейчас мы вместе с вами
По особенной программе
Попробуем шедевр создать
Чтоб стал нам мир рукоплескать!
 Для початку, як годиться  провели гру «Кінопроби».
На фільм «Жорстокий романс» вибрали двох Паратових та двох Ларис. Завдання чоловіків: покласти під ноги жінки паперові листки, так,щоб вона якнайшвидше дійшла до фінішу, не «замочивши» ніжки. Завдання не із легких, але ж і романс  у нас жорстокий…

   В грі «Кінокритик» двоє учасників  по черзі називають  як можна більше прізвищ улюблених акторів не повторюючись і не роздумуючи більше 3 секунд. Звичайно, переможцем у цьому конкурсі була жінка.

    Найцікавішими моментами  свята були конкурси «Вдягни зірку» -- із закритими очима конкурсанти «вдягали» модель та «В джазі тільки дівчата».




 Скільки вміння і майстерності знадобилося  Джо і Джеррі,  щоб перетворитися в зірок жіночого джазу – Джозефіну і Дафну.   Так…на що тільки доводиться йти чоловікам, щоб потрапити  у світ зірок!


Наші ж чоловіки з допомогою олівців мали нанести на  прекрасні намальовані обличчя святковий макіяж та створити запаморочливу  зачіску. Нічого важкого, але спробуйте   зроботи   самі…

Ще було багато смішних моментів. 

Та головне цей вечір виправдав своє завдання --  всі сміялися від душі, від щирого серця, а значить покращили  свій настрій і здоров’я.  Не даремно в народі кажуть, що сміх продовжує життя. Чого і вам бажаємо!
    

Немає коментарів:

Дописати коментар