вівторок, 7 липня 2020 р.


А почалося  все з велосипеда…

Якось у Парижі меценат закупив 250 велосипедів і розкидав їх по місту. Кожен охочий міг взяти двоколісний засіб транспорту і доїхати туди, куди йому потрібно, залишивши там велосипед для наступного подорожнього…
Згодом схожий ідейний рух набув популярності і з іншими артефактами. Так, у 2001 році в американського інтернет-технолога Рона Хорнбекера з’явилася ідея буккросингу (з англ. book – книга, crossing – рух). На одному із сайтів він прочитав про систему циркуляції по всьому світу залишених фотоапаратів і вирішив повторити це з книгами. Тоді ж залишив 20 книг у холі свого готелю. А за півроку на сайті Хорнбекера було зареєстровано вже 300 активістів, які «відпускали» свої книги у подорож…
  В нашій бібліотеці  є постійно діюча поличка  живого обміну книгами.
Та в один із сонячних липневих днів було вирішено перемістити  книги на вулицю.  До імпровізованої полички одразу підійшли перехожі. Хтось розповідав про свою бібліотеку, інші брали книги по шкільній програмі, а комусь стали до вподоби жіночі романи, вони стануть в пригоді на відпочинку.

Головне, що книги нікого не залишили байдужим.
 Друзі, приймайте участь в буккросингу, я впевнена у багатьох з вас лежать книги які ви давно прочитати, тож обміняйтеся ними з іншими читачами. Але є одна важлива умова: книги повинні бути цікаві !



Немає коментарів:

Дописати коментар